ILIRIADA PORTAL

Berisha mbledh sot mesuesit nga i gjithe vendi, me stilin "Obama"

Shko poshtė

07032009

Mesazh 

Berisha mbledh sot mesuesit nga i gjithe vendi, me stilin "Obama"
Dita e 7 Marsit, feste qe i dedikohet arsimtareve, do te mbledhe sot paradite ne kryeqytet, mbi tre mije mesues dhe mesuese nga i gjithe vendi. Burime prane kryeministrise thane se sot ne oren 11.00, ne Pallatin e Kongreseve, kryeministri Sali Berisha do te takohet me mesuesit nga te gjitha rajonet e vendit. Ne aktivitet, pritet qe kryetari i qeverise te shpalose programin qeverises per mandatin e dyte ne se ai do te arrije te fitoje zgjedhjet e 28 qershorit te ketij viti. E vecanta e ketij takimi eshte se nuk organizohet as nga forumi rinor i PD, as nga forumi i gruas por nga kryeministri, me nje stil amerikan, i ngjashem me ate te fushates se presidentit aktual te SHBA, Barak Obama.
Koha Jona
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25526
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi