ILIRIADA PORTAL

Rama: Kryeministri, nga vota e shqiptareve

Shko poshtė

27032009

Mesazh 

Rama: Kryeministri, nga vota e shqiptareve
Rama: Kryeministri, nga vota e shqiptareve


Edi Rama ka lene te kuptohet ne “Top Story” se do te jete ai kryeministri i ardhshem i vendit nese Partia Socialiste do te fitoje zgjedhjet.

“Per kryeministrin e ardhshem do te vendosin vete shqiptaret me voten e tyre”, eshte shprehur kreu i PS-se.

I pyetur nese do ta kandidoje per deputet ne zgjedhjet e 28 qershorit, ai theksoi se nje gje e tille do te vendoset nga bisedimet me anetaret e tjere te partise se tij.

“Nese une do kandidoj ose jo si deputet eshte nje ceshtje krejt e parendesishme. Une do u ofroj shqiptareve mundesine dhe nje qeveri qe do e nxjerre Shqiperine nga kjo situate. Nese une do te kandidoj per deputet ose jo do te zgjidhet ne momentin kur te flitet edhe me te tjeret”, pohoi Rama.

Ai ka komentuar edhe ndryshimin e qendrimit te kryetarit te LSI-se, Ilir Meta i cili hapi rrugen e bashkepunimit me PS-ne.

“Ndoshta me ne fund edhe Ilir Meta e ka kuptuar se e vetmja rruge per te dale nga kjo situate eshte ajo me Partine Socialiste”, tha Rama.
avatar
ADMIN

Numri i postimeve : 3205
Age : 48
Reputation : 17
Points : 18540
Registration date : 19/10/2008

Shiko profilin e anėtarit http://ILIRIALIVE.COM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Rama: Kryeministri, nga vota e shqiptareve :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri Mar 27, 2009 11:02 am nga ad

“Nese une do kandidoj ose jo si deputet eshte nje ceshtje krejt e parendesishme. Une do u ofroj shqiptareve mundesine dhe nje qeveri qe do e nxjerre Shqiperine nga kjo situate. Nese une do te kandidoj per deputet ose jo do te zgjidhet ne momentin kur te flitet edhe me te tjeret”, pohoi Rama.
Si nuk qenka e rendesishme qe nje kryetar partie te jete kandidat per deputet???????? dhe nga ēfare situate do ta nxjerre ai shqiperine???????? mos valle do ta nxjerre nga NATO?????? sepse ne situate me te sigurte se sot kurre nuk ka qene shqiperia dhe shqiptaret ndonjeher. E lexova tre here kete paragraf dhe nuk e kuptova asnjeher ashtu siē nuk kuptoj domethenien e pommponeve shumngjyresh qe tundin vullnetaret e rames, ashtu siē nuk kuptoj ndryshimin e ngjyres se pankartave qe vullnetaret e rames mbajne ne duar nga roze apo te kuqe ne kohen e Nanos, ne lejla. Me duhet te shoh ne internet se cilat parti politike ne bote e perdorin kete ngjyre dhe ēfare krahu perfaqesojne ato. A e ka pyetur rama anetaresine kur ka vendosur ndryshimin e ngjyres te partise????????

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 27, 2009 11:18 am nga blu

Me sa degjova dje RAMA e quante normalitet daljen nudo ne plazhet e EUROPES ne emisionin e SOKOL BALLES. Ky mund ta perserisi neser ne pozicionin e kryeministrit dhe te na beje rrezil ne syte e botes. Prandaj na duhet nje kryeminister me figure te paster .

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 27, 2009 1:25 pm nga ADMIN

blu shkruajti:Me sa degjova dje RAMA e quante normalitet daljen nudo ne plazhet e EUROPES ne emisionin e SOKOL BALLES. Ky mund ta perserisi neser ne pozicionin e kryeministrit dhe te na beje rrezil ne syte e botes. Prandaj na duhet nje kryeminister me figure te paster .
Eshte CILIVIZUAR Klyshi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 27, 2009 2:33 pm nga lidabica

Po more miqte e mi ,a e pate Edushken kur na fliste per dashurine e tij,perse ka aq frike ky dhunues i familjes,edhe pak po i dilnin lotet nga syte duke u munduarte mallengjente dhe te pastronte figuren e tij,te nje nje bashkeshorti qe e degjeneroi gruan edhe familjen e tij .Po eshte e tmerrshme si e mban kjo e majte(flas per ata te vjetrit),kete imoral dhe te degjeneruar,kete rrugaē ordiner te paskrupullte ,kete demagog te shpifur ,qe flet dhe s'thote asgje.kete pervers qe vetem tek Sokol Balla e gjen vendin,normal Belinda Balluku(mbesa e Beqir Ballukut)eshte bashkeshortja e dyte e Sokol balles dhe pu non ne bashkine e Tiranes,ne detyren e shefes per maredheniet me publikun.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 27, 2009 2:38 pm nga lidabica

Pastaj nga do te na nxjerre ky maskara???
SHQIPERIA ESHTE NE NJE RRUGE TE MBARE ,QE DO TA KISHIN ZILI SHUME VENDE TE TJERA,PER ECJEN SHPET DREJT HYRJES NE NATO DHE NE BE.
Per ku do ky manjak dhe psikopat pertej te majtes dhe te djathtes??????
pertej moralit te shendoshe do ta ēoje ky langaraq Shqiptarin?
Po ka harruar ky manjak-psikopat se shqiptari per ate moral te shendoshe te vret?
ATEHER I THEM KETIJ RRUGAĒI,QE DO TE NA ZERE KEMBET,LE TE SHKOJ E ME GJITHE ZAGARET DHE BUĒET E VETA ,PRAPA DIELLIT!!!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Mar 27, 2009 10:14 pm nga blu

Sondazhi i fundit. afro GAY 99 + flower PS = WC.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Mar 31, 2009 8:10 pm nga lidabica

blu shkruajti:Sondazhi i fundit. afro GAY 99 + flower PS = WC.
\
je i madh Very Happy Very Happy Very Happy

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi