ILIRIADA PORTAL

E merr ne makine me force dhe tenton perdhunimin ne motel

Shko poshtė

07042009

Mesazh 

E merr ne makine me force dhe tenton perdhunimin ne motel
TIRANE - E fut me dhune ne makine, e con ne nje motel duke tentuar ta perdhuonje, por vajza 18-vjecare ka arritur te shpetoje nga nje djale 21-vjecar. Lajmi eshte bere i ditur nga burimet zyrtare te Policise se Tiranes, te cilat thane se, kane vene ne pranga te riun Altin H., i cili eshte vene nen hetime per akuzen e "marredhenies seksuale me dhune me te rritura, e mbetur ne tentative". Ka qene vete vajza e 18-vjecare me inicialet M. S., qe ka bere denoncimin ne polici, pasi ka mundur qe te ike nga "kthetrat", e te riut. Me pas, ishin efektivet e sektorit te Kunder Krimeve Seksuale dhe te Lirise se Personit, qe kane bere te mundur gjetjen dhe arrestimin e te riut. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne Vaqar. 21-vjecari Altin H., sipas policise, dyshohet se ka marre me force duke e futur ne automjetin e tij, tip "Ford", vajzen 18 -vjecare, me inicialet M. S., banuese ne Tirane. Pas kesaj ngjarjeje, dyshimet jane se ai kete vajze e ka derguar ne nje motel ne Vaqar. E ne nje dhome, sipas policise, 21-vjecari e ka goditur me grushte, te rene, duke tentuar te kryeje me te marredhenie seksuale me dhune. Por nga deshmia e vajzes, ai nuk ja kishte arritur asaj qe kishte nisur, per faktin se vajza ishte larguar. Me pas ajo ka shkuar ne polici ku ka bere dhe denoncimin ndaj te njohurit te saj. 18-vjecarja ka treguar gjithe ngjarjen dhe me pas policia ka bere hetimet e saj, duke bere te mundur arrestimin e te riut, e duke e vene nen disa akuza. A. Cena
Koha Jone
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25371
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

E merr ne makine me force dhe tenton perdhunimin ne motel :: Komentet

avatar

Mesazh prej Tue Apr 07, 2009 1:44 pm nga lidabica

Krimineli-ordiner Evil or Very Mad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Apr 07, 2009 5:33 pm nga Drini

po ky ēfare ka menduar idjoti Rolling Eyes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Tue Apr 07, 2009 8:25 pm nga lola

sa idjot Mad

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi