ILIRIADA PORTAL

Berat, nje kuti do te ndryshoje mandatet?

Shko poshtė

30062009

Mesazh 

Berat, nje kuti do te ndryshoje mandatet?
Berat, nje kuti do te ndryshoje mandatet?
30/06/2009 11:52


Ne Berat, komisioneret socialiste shpresojne te marrin edhe nje tjeter mandat nga 4 qe kane siguruar deri me tani, pas numerimit te nje kutie, e cila nuk eshte hapur, pasi jane konstatuar probleme.
Socialistet thone se kjo kuti mund te ndryshoje rezultatin, nderkohe qe komisioneret demokrate thone se procesi i numerimit tani eshte i mbyllur dhe ceshtja e mandateve do te qendroje sa eshte aktualisht.

Deri me tani ne Berat nga 8 mandate, 4 shkojne per PS, 3 per PD dhe nje per LSI.
avatar
ADMIN

Numri i postimeve : 3205
Age : 48
Reputation : 17
Points : 18520
Registration date : 19/10/2008

Shiko profilin e anėtarit http://ILIRIALIVE.COM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi