ILIRIADA PORTAL


Join the forum, it's quick and easy

ILIRIADA PORTAL
ILIRIADA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njė avion i “Albania Airlines”, bėn ulje emergjente

Shko poshtė

21012010

Mesazh 

Njė avion i “Albania Airlines”, bėn ulje emergjente Empty Njė avion i “Albania Airlines”, bėn ulje emergjente




Njė avion i “Albania Airlines”, bėn ulje emergjente Albanian_orlines1Tiranė – Njė avion i kompanisė sė fluturimeve “Albania Airlines”, ka bėrė njė ulje emergjente gjatė ditės sė djeshme, pėr tė shkak tė njė defekti, 70 minuta pasi ishte ngritur nė fluturim
Policia e Tiranės tha se defekti i avionit nuk dihet ende, por me rėndėsi ėshtė fakti se nuk ka pasur asnjė tė lėnduar. Avioni ka qėndruar nė ajėr pėr 40 minuta gjer sa i ėshtė mbaruar karburanti. Avioni me 100 pasagjerė ishte nisur drejt Torinos nė Itali.

Edhe pse janė nisur me vonesė, pasagjerėt janė rikthyer sėrish nė pika ku ishin nisur, nė pritje tė njė udhėtimi tė dytė me njė avion tjetėr. Duket se problemet po e ndjekin nga pas kompaninė “Albania Airlines”, ku tė dielėn 110 pasagjerė tė nisur pėr nė Itali, pėrfunduan nė Sllovaki, pėr shkak tė protestės sė pilotėve.

start
ILIRI
ILIRI

Numri i postimeve : 4300
Reputation : 48
Points : 34466
Registration date : 06/12/2007

http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi