ILIRIADA PORTAL

Mijėra tė rinj protestė para Bashkisė sė Tiranės: Edi Rama po mban peng Shqipėrinė, po na lė pa viza

Shko poshtė

08052010

Mesazh 

Mijėra tė rinj protestė para Bashkisė sė Tiranės: Edi Rama po mban peng Shqipėrinė, po na lė pa viza
Mijėra tė rinj e studentė protestuan sot para Bashkisė sė Tiranės, lidhur me strategjitė antikombėtare tė ndjekura nga Partia Socialiste, me nė krye Edi Ramėn. Me thirje kundėr kryebashkiakut dhe njėrazi kryesocialistit, tė rinjtė e quajtėn atė si njeriun qė po mban peng Shqipėrinė. Nė njė simbolikė tallėse ndaj Edi Ramės ato ngritėn njė ēadėr dhe vendosėn njė lepurush pranė mjeteve tė nevojave personale qė mund t’i duhet Edi Ramės, i cili sipas tė rinjve, mund tė hyjė nė grevėn e urisė. Duke ironizuar burracakun Rama, vajzat dhe ēunat e Tiranės i kėrkuan Edi Ramės tė mos bllokojė heqjen e vizave, qė tė rinjtė mė shumė se kushdo po e presin. Protesta shumė e madhe e tė rinjve, detyroi Edi Ramėn tė fshihej e tė strukej brenda njė zyre tė Bashkisė.

bota sot
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25376
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Mijėra tė rinj protestė para Bashkisė sė Tiranės: Edi Rama po mban peng Shqipėrinė, po na lė pa viza :: Komentet

avatar

Mesazh prej Mon May 10, 2010 2:05 pm nga lidabica

o ZOT,jepi vetem 5min. inteligjence,ketij psikopati,qe ta kuptoje se sa idiot eshte....Po tani eshte fundi i tij,kjo greve e pamotivuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi