ILIRIADA PORTAL

Elbasan, 22-vjeēari dhunon seksualisht 7-vjeēarin, pranga

Shko poshtė

10062010

Mesazh 

Elbasan, 22-vjeēari dhunon seksualisht 7-vjeēarin, pranga
Elbasan – Njė ngjarje e rėndė ka ndodhur nė Elbasan, kur njė fėmijė i mitur ėshtė dhunuar seksualisht nga njė 22-vjeēar.
Policia e Elbasanit, bėri tė ditur se ėshtė arrestuar shtetasi Mandi Doda, 22-vjeē, lindur dhe banues nė fshatin Shushicė. Ndaj ėshtė bėrė njė kallėzim penal nga fėmija, R. K, 7-vjeē, lindur dhe banues nė Peqin.

Policia ka arrestuar gjithashtu edhe njė mjek nė spitalin kirurgjik tė Elbasanit. Kėshtu, ėshtė arrestuar nė flagrancė mjeku Alban Hoxha, 32-vjeē, mjek roje tek urgjenca nė spitalin kirurgjik Elbasan.

Mjeku pasi ka bėrė ekzaminimin dhe mjekimin e tė miturit me iniciale R.K, ku ka konstatuar se tek pacienti kishte shenja tė marrėdhėnieve seksuale ai nuk ka njoftuar organet kompetente policinė pėr kryerjen e veprimeve tė mėtejshme. Dy shtetasit e arrestuar do tė qėndrojnė nė burg, derisa gjykata tė marrė njė vendim tė dytė pėr ta.

start
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25671
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Elbasan, 22-vjeēari dhunon seksualisht 7-vjeēarin, pranga :: Komentet

Mesazh prej Thu Jun 10, 2010 7:49 pm nga neni 55

Mjeku pasi ka bėrė ekzaminimin dhe mjekimin e tė miturit me iniciale R.K, ku ka konstatuar se tek pacienti kishte shenja tė marrėdhėnieve seksuale ai nuk ka njoftuar organet kompetente policinė pėr kryerjen e veprimeve tė mėtejshme.
Ky qe fsheh krimin eshte me kriminel se ai qe e ben. Te dyve u duhet rrjepur lekura.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi