ILIRIADA PORTAL

Vdes aksidentalisht Gezim Kaloshi

Shko poshtė

18072011

Mesazh 

Vdes aksidentalisht Gezim Kaloshi
Vdes ne nje aksident fatal ne Maqedoni i riu nga Shqiperia Gezim Kaloshi. Ndersa po udhetonte nga Greqia ku kishte emigruar prej vitesh, per ne Shqiperi, pas lajmit qe kishte marre se e ema po dergjej per vdekje ne spitalin e Peshkopise, Gezim Kaloshi 33 vjeē ka humbur jeten ne nje aksident automobilistik, duke i shkaktuar nje dhimbje shume te madhe familjes,te afermve, miqve dhe shokeve. Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen.
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 26406
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi