ILIRIADA PORTAL

Berisha: Mbėshtetje pėr gratė

Shko poshtė

29052009

Mesazh 

Berisha: Mbėshtetje pėr gratė
Tiranė-Kryetari i Partisė Demokratike Sali Berisha, njėkohėsisht kryeministri i vendit, ka zhvilluar tė enjten pasdite njė takim me Forumin e Gruas tė PD-sė. Berisha ka shpalosur programin elektoral pėr gratė, duke nėnvizuar se gratė do tė kenė mbėshtetjen e qeverisė. “Ēelim sot zyrtarisht fushatėn”-theksoi Berisha.

Ai premtoi mbėshtetje pėr gratė, duke ofruar ndihma tė gjithanshme nga ana e qeverisė. “Do mbėshtesim veprimtarinė e gruas”-shtoi Berisha, duke nėnvizuar se qeveria do tė ofrojė kredi tė buta pėr tė gjitha gratė biznesmene.
Start
avatar
ad

Numri i postimeve : 4192
Reputation : 58
Points : 25511
Registration date : 08/12/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Berisha: Mbėshtetje pėr gratė :: Komentet

avatar

Mesazh prej Fri May 29, 2009 2:23 pm nga ADMIN

Me thane qe edhe Jozi kishte bere nje diskutim madheshtor me grate e kryeqytetit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Sat May 30, 2009 1:40 am nga lidabica

Po,po,shume e sakte,mbajti nje fjale deri rrenqethese per sakrificat dhe madheshtine e NENAVE tona nder vite.
Ne kete takim ju dha fjala ,grave ne nevoje se do te kene mbeshtetjen max,nga qeveria e ardheshme e Sali Berishes,dhe perfaqesimi i tyre ne shoqerine tone do te jete bindes.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi