ILIRIADA PORTAL

Berisha dėnon vrasjen e 25-vjeēarit nga Kavaja

Shko poshtė

12062009

Mesazh 

Berisha dėnon vrasjen e 25-vjeēarit nga Kavaja
Tiranė - Kryeministri Sali Berisha i shpreh ngushėllimet e tij mė tė thella familjes sė 25 vjeēarit Artan Zeka, babait tė tre fėmijėve, qė humbi sot tragjikisht jetėn nga njė dorė kriminale. Lutjet e Kryeministrit Berisha dhe tė gjithė shqiptarėve shkojnė pėr shpirtin e tė ndjerit dhe familjes sė tij. Kryeministri Berisha u bėn thirrje tė gjithė anėtarėve dhe militantėve tė partive politike tė distancohen nga aktet kriminale dhe tė pėrkushtohen nė njė fushatė zgjedhore tė denjė pėr njerėz tė lirė.

Kryeministri Berisha u bėn thirrje tė gjithė shqiptarėve tė ruajnė gjakftohtėsinė dhe vetėpėrmbajtjen dhe kėrkon me forcė zbatimin e plotė tė ligjit mbi autorin e kėtij akti kriminal. Kryeministri u bėn thirrje tė gjithė aktivistėve dhe mbėshtetėsve tė Partisė Demokratike tė mbajnė njė minutė heshtje nė tubimet e tyre pėr humbjen e demokratit, mikut Artan Zeka.
start
avatar
ILIRI

Numri i postimeve : 4304
Reputation : 46
Points : 23788
Registration date : 06/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.iliriadaportal.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Berisha dėnon vrasjen e 25-vjeēarit nga Kavaja :: Komentet

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:41 pm nga ilda

Pse!!!!!!!!!!!!!! per arsye politike ka ndodh kjo apo ?!?!?!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:44 pm nga bulqizaku

skandal
ta vrasish tjetrin per pun partish .......
allaj i ka lan truni njerzit... nuk perveshin kraht ene tpunojn po bohen kriminela per interesat e rams ene u rroft militantizmi njanit ndhe qetrit nburg

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:46 pm nga bulqizaku

simas lajmeve e ka vra per pun posterash ...
ki i PD ka qen tu var do postera .. ai i PS osht zan me te ene e ka vra .......
e kan zanat kto socialistat .. s'heqin dor prej huqit vjeter .. kto kundershtarit i japin plumin ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 8:47 pm nga ilda

bulqizaku shkruajti:simas lajmeve e ka vra per pun posterash ...
ki i PD ka qen tu var do postera .. ai i PS osht zan me te ene e ka vra .......
e kan zanat kto socialistat .. s'heqin dor pre huqit vjeter .. kto kundershtarit i japin plumin ......

Mad Mad Mad 25- vjeē pfffffffffff

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh prej Fri Jun 12, 2009 10:42 pm nga lidabica

i gjori,vetem 25 vjec Mad Mad
po keta e kane ne gjak krimin more zoterinj,pse nuk vrane ne zgjedhje t e mepareshme ate republikanin keta....ne zonen,tani s'e kujtoj dot,po ne Tirane ka qene....shume keq

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi