ILIRIADA PORTAL


Join the forum, it's quick and easy

ILIRIADA PORTAL
ILIRIADA PORTAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ilir Meta dhe Dritan Prifti, pazar 700 mije euro, kapur nga Fix Fare (por un smora vesh asgje)

Shko poshtė

12012011

Mesazh 

Ilir Meta dhe Dritan Prifti, pazar 700 mije euro, kapur nga Fix Fare (por un smora vesh asgje) Empty Ilir Meta dhe Dritan Prifti, pazar 700 mije euro, kapur nga Fix Fare (por un smora vesh asgje)




Drini
Drini

Numri i postimeve : 457
Reputation : 3
Points : 30001
Registration date : 08/12/2007

Character sheet
xxxxx:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Share this post on: reddit

Ilir Meta dhe Dritan Prifti, pazar 700 mije euro, kapur nga Fix Fare (por un smora vesh asgje) :: Komentet

Drini

Mesazh Wed Jan 12, 2011 7:11 pm nga Drini

Sinqerisht u perpoqa te kuptoja por nuk kuptova asgje seē ēfare djalogonin ata te dy. Degjoj vetem zhurmen e shiritit te manjetofonit. Keshtuqe u mjaftova te lexoja perkthimin e fixit. Tashi se sa i sakte eshte ly perkthim varet nga perkthyesi ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

avatar

Mesazh Wed Jan 12, 2011 7:41 pm nga Iliriada Portal

U perpoqa edhe une te degjoja biseden por nuk arrita. E kam te veshtire te komentoj sepse e kam te qarte se si funksionojne gjerat edhe ne shoqerine ku une jetoj aktualisht. Madje edhe ne sferat me te larta te BE ka marreveshje e nderhyrje "miqsh" per emrime njerezish te caktuar ne detyra te caktuara. Pika tjeter. Diskutohet per nje 7% por nuk del e qarte ēesht ky 7%. Mund te jete gjithshka, por perderisa nuk del qarte, eshte asgje. Biseda ne lidhje me gjykaten dhe 700 000 euro nuk degjohet fare .... Personalisht e kam te veshtire te gjykoj mbi diēka te paqarte...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

bulqizaku

Mesazh Thu Jan 13, 2011 5:23 pm nga bulqizaku

zhuuuurm .... zhuuuuuuurm sa shum zhuuuuuurm .....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

emigranti

Mesazh Thu Jan 13, 2011 5:46 pm nga emigranti

E drejte, zeri nuk degjohet, i mbetet organeve perkatese te vertetojne pretendimet e priftit per kte video, por turmat nuk ndalen ta analizojn videon ne kte menyre, dhe mesaduket kjo video eshte hedhur per te irrituar turmat te cilave u mjafton ajo qe eshte servirur nga prifti. Korrupsioni ne Shqiperi ekziston ne ēdo shkall, por un thjesht mendoj se kjo video nuk eshte nje prove qe e verteton se ne kte rast kemi te bejm me korrupsion. Ajo qe verteton kjo video eshte fakti qe Prifti ka vendosur qe me ēdo ēmim e me ēdo arm te hakmerret ndaj Ilir Metes....Pra ktu nuk kemi te bejme me nje lufte te paster kunder korrupsionit por me larje hesapesh ...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

nardlushnja

Mesazh Thu Jan 13, 2011 7:03 pm nga nardlushnja

une po them ja ujku dhe ti me tregon gjurmet.

fjale e urte populloore dhe shume e goditur per rastin.

kush nuk e shikon korrupsionin ka nevoje per okular

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lidabica

Mesazh Fri Jan 14, 2011 11:40 am nga lidabica

Ne kete rast ,Dritan Prifti eshte njesoj si Hamza Kastrioti.TURP -TURP -TURP.
KARAKTER I DOBET SHUME!!!Perse ky del tani ,ku ishte perderisa deklaron neper media kete dhe ate dhe kam shume per te thene,ēé ka bere kete te mos flase ne kohen e duhur?perseri dal tek KARAKTERI I TIJ SHUME I DOBET.
Nuk mund te them asgje deri sa une si popull, nuk e kam te qarte fare se ē'thuhet aty ,pasi nuk degjohet fare se ē'thote njeri e ē'thote tjetri......kete do ta gjykojne organet e drejtsise.Por duket qarte se ē'lufte te paprincipte po ben ky klani i Edi Rames,qe nuk vonon te dale neper rruge,e i pate besoj,Andrea Stefanin,Muēin,dhe te "bukurin",Mero baze,duke mos lene ne harrese Ngjelen, qe ēirret dite e nate per nje permbysje revolucionare te qeverise se koalicionit.
Ē'behet keshtu me keta more...ju kam lene vetem neverine....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mesazh  nga Sponsored content

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi